Центр допомоги врятованим м. Мукачево

У Мукачеві розпочав роботу Центр допомоги врятованим, що надає комплексну підтримку людям, постраждалим внаслідок війни, зокрема, внутрішньо переміщеним особам. Це вже шостий такий Центр в Україні.
💬
«Сьогодні Мукачево продовжує зустрічати евакуаційні потяги з українцями, яких війна, розпочата росією, змусила покинули власні оселі і шукати прихистку. Після порятунку від ворожих бомб і обстрілів, громадянам доводиться стикатися з не менш складним викликами, починати життя з нуля. Часто врятовані – це цілі родини з маленькими дітьми. Ці люди пережили стрес, багато хто зазнав насильства. Їм усім потрібна підтримка. І держава це розуміє. У Центрі допомоги врятованим, який вже шостий в Україні, працюють фахівці, які нададуть професійну і комплексну допомогу», – зазначила Ольга Стефанішина.

 

☝️
В Центрі юристи допоможуть вирішити будь-які питання з оформленням, відновленням документів, психологи нададуть консультації, а кейс-менеджери допоможуть вирішити індивідуальні випадки, з якими стикнулися постраждалі.
У складних випадках, зокрема сексуального насильства, спеціалісти Центру довгостроково допомагають постраждалим побороти посттравматичний синдром та відновитись.
ℹ️
Адреса і контакти Центру: площа Духновича, 2, тел: +38 050 815 90 49; пн – пт з 8:00 до 18:00.
Детальніше на Євроінтеграційному порталі
👉
: https://cutt.ly/z4LeKfH
📍
Центр створено за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики та підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine й місцевих органів влади.
Контакти та інформацію про інші Центри можна знайти на Платформі допомоги врятованим
👉
: https://www.help-platform.in.ua/

Related Articles

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.