ФОРУМ 2023

Форум із запобігання та протидії насильству у Закарпатській області провела ГО «НЕЄМІЯ» 20 квітня 2023 року у Тячеві. Близько 70 учасників - представників громадських та міжнародних організацій, освіти, охорони здоров’я, соціальних служб, сервісних служб презентували свою діяльність у вирішенні проблеми насильства, планували співпрацю, обмінювались досвідом.

Мета форуму, який організувала ГО «НЕЄМІЯ» у партнерстві з UNHCR Ukraine - Aгентством ООН у справах біженців в Україні - об’єднати зусилля у питанні протидіі та запобіганню гендерно зумовленому та домашньому насильству, адже тільки протягом минулого року більше 1300 мешканців Тячівської громади звернулись на гарячу лінію поліції з повідомленням про те, що є постраждалими від насильства та потребують допомоги.

Об’єднати зусилля та допомогти постраждалим, працювати разом владі та громадському сектору, щоб попередити випадки насильства в громадах області, підвищити обізнаність та інформування з питань протидії гендерно зумовленому / домашньому насильству – ось про що домовились учасники.

Цікавий досвід, надважливе спілкування, нові знайомства і грандіозні плани!

Related Articles

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.