Центр допомоги врятованим м. Мукачево

У Мукачеві розпочав роботу Центр допомоги врятованим, що надає комплексну підтримку людям, постраждалим внаслідок війни, зокрема, внутрішньо переміщеним особам. Це вже шостий такий Центр в Україні.
💬
«Сьогодні Мукачево продовжує зустрічати евакуаційні потяги з українцями, яких війна, розпочата росією, змусила покинули власні оселі і шукати прихистку. Після порятунку від ворожих бомб і обстрілів, громадянам доводиться стикатися з не менш складним викликами, починати життя з нуля. Часто врятовані – це цілі родини з маленькими дітьми. Ці люди пережили стрес, багато хто зазнав насильства. Їм усім потрібна підтримка. І держава це розуміє. У Центрі допомоги врятованим, який вже шостий в Україні, працюють фахівці, які нададуть професійну і комплексну допомогу», – зазначила Ольга Стефанішина.

Запрошуємо на тренінг «Дитино орієнтована педагогіка в інклюзивному середовищі».

nehemiah

Шановні колеги, друзі!

Запрошуємо на тренінг «Дитино орієнтована педагогіка в інклюзивному середовищі». 

Організатор – ГО «Неємія».

Коли: 26.03.2023 – 28.03.2023

Місце проведення: Навчальний центр ГО «Неємія», м.Ужгород, вул.Верховинська,  36.

Телефон для довідок:  050 675 14 90 Тетяна 0505406852 Леся

Запрошена аудиторія: працівники освіти та соціального захисту, вчителі, асистенти вчителів/дитини, психологи/-ні, соціальні працівники, батьки дітей з ООП представники громадських організацій, реабілітаційних центрів, медичних установ.  

Денний центр соціально-психологічної допомоги

"Любов має перемагати насильство". Символічно, що саме 14 лютого, коли за традицією говорять про любов, в Ужгороді відкрили Денний центр, робота і покликання якого направлена саме на перемогу над насильством.
Повна назва закладу - "Денний центр соціально-психологічної допомоги, які постраждали від домашнього насильства та насильства за ознакою статі". Простими словами, сюди можуть звернутися жінки, дівчата, жінки з дітьми, які потребують допомоги, або навіть перебування у безпечному місці, подалі від кривдника. Усі присутні, а це представники Ужгородської влади Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка Ужгородський міський центр соціальних служб, які доклали максимальних зусиль, щоб Денний центр відкрився, Тетяна Мачабелі, директорка ГО "Неємія" - партнера Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та UNHCR Ukraine - Aгентство ООН у справах біженців в Україні. Вдячні за вашу безцінну підтримку. ❤️

Тренінг-семінар з підготовки асистентів вчителя та асистентів дитини

Протягом 2-ох днів у навчальному центрі "Неємія" проходив тренінг-семінар з підготовки асистентів вчителя та асистентів дитини.
✅
Оскільки діти з особливими освітніми проблемами можуть мати індивідуальні особливості розвитку, вони потребують більше уваги та нерідко навчаються за індивідуальною програмою. Не завжди всі ці деталі може знати педагог або асистент вчителя. Крім того, якщо учень не здатний обслуговувати себе самостійно, за нього має відповідати саме асистент дитини, адже подібні обов’язки не входять у коло відповідальності педагогів.

Дочірні категорії

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.