Центр розвитку "ЗРОСТАЙКО"

"Щоб виховати дитину - треба її знати, щоб її знати - треба за нею спостерігати, а щоб за нею спостерігати - треба дати їй свободу," -  Марія Монтессорі.

Дитячий центр «Зростайко» - єдиний на Закарпатті центр розвитку для дітей від 1,5 років, який працює за методикою Марії Монтессорі. яка вперше відкрила дитину та створила середовище для її всебічного розвитку.

На базі Центру: дитячий садочок цілоденного перебування, підготовка до школи, заняття з англійської, музики, ритміки, танців, малювання, ліпки та заняття з розвитку уваги, логіки, моторики.

 

За методикою Марії Монтессорі, діти по-різному сприймають інформацію - хтось візуально, хтось аудіально, а хтось кінестетично (за допомогою тактильних відчуттів, смаку, нюху та руху). На наших заняттях дітки опановують спочатку вправи з практичного життя і сенсорики, а потім переходять до вивчення математики, мови, культури. Все йде від конкретних практичних прикладів та завдань і лише після їх опанування - абстрактні цифри, букви, слова, символи, карти. Для нас основне, щоб дитина з задоволенням пізнавала та освоювала навколишній світ, не  заучувала щось напам'ять, а усвідомлювала й розуміла вивчене.

Related Articles

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.