Інклюзія, освітньо-соціальний проєкт

Ми впевнені, що в інклюзивному освітньому середовищі всі діти здатні досягати успіху. Інклюзія забезпечує всім учасникам освітнього процесу можливість індивідуального ефективного розвитку, передбачає надання додаткової допомоги для дітей з особливими освітніми потребами, а також формує емпатію у дітей, забезпечує високий рівень спілкування з учнем та його родиною.

Протягом останніх років ГО "Неємія" провела ряд заходів, семінарів та тренінгів з провадження інклюзивного навчання на Закарпатті. Ми залучили до співпраці вчителів, асистентів вчителів, директорів шкіл, тифлопедагогів, соціальних працівників та фахівців відділів освіти, а також батьків, які виховують дітей з особливими освітніми потребами. Плануємо і надалі працювати у цьому напрямку.

 

Related Articles

ПРО НАС

Громадська організація "Неємія" була створена у 1996 році в Ужгороді і є частиною Міжнародної команди Неємія (nehemia-team.org), що дає можливість залучати до проведення заходів громадської організації наставників, фахівців та волонтерів з різних країн світу.